Zawilec mieszańcowy Andrea Atkinson Anemone hybrida C2

Zawilec mieszańcowy Andrea Atkinson Anemone hybrida C2

Rozmiar

16,20 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt niedostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

Zawilec mieszańcowy Andrea Atkinson Anemone hybrida

Wysoka bylina, którą wyróżnia długi okres kwitnienia. Roślina jest dość wysoka, jej łodygi dorastają do 60 centymetrów wysokości, a w okresie kwitnienia aż do 1,5 metra. Odmiana posiada sztywne, wyprostowane pędy, które gęsto oplatają ciemnozielone, klapowane i owłosione od spodu liście. Zawilec mieszańcowy Andrea Atkinson wyróżniają subtelne kwiatostany. Ich płatki są liczne i wydłużone, a przy tym zachodzą na siebie. Posiadają nieskazitelnie białą barwę, a środek kwiatów jest delikatnie zielony, otoczony żółtopomarańczowymi pręcikami. Biel płatków cudownie kontrastuje z pełną zielenią ozdobnych liści. Zawilec mieszańcowy Andrea Atkinson najlepiej czuje się w półcieniu, gdyż pełne słońce może wysuszyć jego liście i kwiaty. Potrzebuje próchniczej i przepuszczalnej gleby, która będzie stale wilgotna. Byliny są piękną dekoracją każdego ogrodu, a najpiękniej prezentują się w grupach. Można zasadzać je na obrzeżach ogrodów lub oczek wodnych, nadają się też na kwiat cięty, który przyozdobi wazony.

Symbol
8679
Kod producenta
C28679
Gwarancja
Wysokość
C2: 10-30cm
Rośliny
Rośliny
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 479 opinii
pixel