Kolcosił Siebolda Variegatus Eleutherococcus sieboldianus C2

Kolcosił Siebolda Variegatus Eleutherococcus sieboldianus C2

  • Kolcosił Siebolda Variegatus Eleutherococcus sieboldianus ciernisty krzew dorastający do 2m. Dekoracyjny dzięki dłoniastozłożonym liściom z których każdy listek jest biało obrzeżony. Jasnożółte, miododajne, niepozorne kwiaty.
Doniczka
Rozmiar

35,90 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt niedostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

Kolcosił Siebolda Variegatus Eleutherococcus sieboldianus to wyprostowany krzew ozdobny z pędami częściowo przewieszającymi się.

Osiąga wysokość około 1,5 metra, jednak uprawiane przez wiele lat mogą dorastać nawet do 2,5 metra. Liście mają lancetowaty kształt i nieregularną, beżową obwódkę wokół zielonej blaszki. W czerwcu i sierpniu na krzewie pojawiają się żółto-zielone kwiaty zebrane w grona. Są one miododajne, dlatego w okresie letnim nad krzewem unoszą się pszczoły, motyle i inne owady preferujące ich nektar. Owoce pojawiające się jesienią mają czarną barwę. Odmiana ta najbardziej lubi stanowiska słoneczne i półcieniste, jednak są wystarczająco odporne, żeby poradzić sobie w zróżnicowanych warunkach. Potrzebuje gleby przeciętnej o umiarkowanej wilgotności, a więc takiej, jaką znajdziemy w niemal każdym ogrodzie. Kolcosił Siebolda Variegatus Eleutherococcus sieboldianus świetnie nadaje się do ogrodów przydomowych, parków, rabat, zieleni miejskiej oraz kompozycji z roślinami, z którymi może pięknie kontrastować. Przesadzanie z pojemników do gleby powinno odbywać się między majem a listopadem.

 

Symbol
4710
Kod producenta
C24710
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 479 opinii
pixel